داستان خودتو بساز

با اسم و عکس کودک شما

تجربه اتفاقات هیجان‌انگیز

با قهرمانی کودک شما

داستانی آموزنده

هدیه ای خاص با تقدیم نامه اختصاصی شما

یک هدیه خیلی خاص و به یاد ماندنی برای کوچولوهایی که دوستشان دارید. هدیه ای که به صورت اختصاصی و فقط برای کودک شما ساخته و تولید می شود. همچنین میتوانید با یک متن تقدیم به سلیقه خودتان این هدیه را خاص تر کنید.

Sample image
نکات آموزنده از زبان ستاره های فوتبال

تاثیر یادگیری از طریق قصه چند برابر حرف زدن عادی‌ است. در این کتاب کودک نکات آموزنده بسیاری از جمله کار گروهی، تلاش کردن، امیدوار بودن و غیره را از زبان ستاره های محبوبش می‌شنود که قطعا تأثیرگذاری بیشتری دارد.

Sample image
یک قهرمانی هیجان انگیز

به تصویر کشیدن رویاها باعث می شود به آنها نزدیک تر شوید. تجربه حس یک قهرمانی شگفت انگیز نه تنها رویای کودکتان را برایش ملموس تر می‌کند بلکه باعث بالا رفتن اعتماد به ‌نفس او نیز می شود.

Sample image
داستان قهرمانی فرزندتان در تیم محبوبش
نویسنده: مهدی مهری
تصویرگران: سمانه کیوانلو – ملیحه دشتی
مشاور فوتبالی: معراج آذری نصرآباد

این کتاب یک داستان شگفت‌‌انگیز برای کودک شماست که مخصوص او و با نام و ویژگی های ظاهری خودش ساخته می‌شود. شما می توانید آن را به صورت آنلاین و از هر کجای ایران سفارش بدهید و آن را در مقابل درب منزل خود تحویل بگیرید.
در این کتاب کودک شما در یک داستان خیالی با اسطوره محبوب تیم خود دیدار کرده و به دعوت اسطوره در تمرین های تیم شرکت می کند. پس از شرکت در تمرین ها و جلب رضایت مربیان از قهرمان کوچک داستان خواسته می شود که تیم را در مسابقه ی حساس بعدی همراهی کند. روال داستان دارای فراز و نشیب هایی می باشد که در خلال آن کودک با مفاهیمی همچون همکاری، پشتکار، نظم و غیره آشنا می شود.
شما می توانید عکس و متن تقدیم دلخواه خود را در صفحه اول این کتاب وارد نمایید و از این کتاب داستان یک هدیه خاص و ماندگار بسازید.

  • قیمت کتاب 99,000 تومان
  • زمان تولید: حداکثر 3 روز کاری
  • تعداد صفحات: 30
  • صحافی: چسب‌گرم مستحکم
نظرات کاربران
مهسا 1399/4/23 - 11:17

سلام وقتتون بخیر میشه به جای استقلال اسم تاج رو بذارید؟

مدیر 1399/4/25 - 08:41

سلام دوست عزیز کتاب ها با اسامی اصلی تیم ها طراحی شدن تا شناخته تر باشن مخصوصا برای بچه ها ممنون از توجه شما