درباره ما

شاید شما هم بخاطر داشته باشید که در ایام کودکی، وقتی پدر بزرگ و مادر بزرگمون می خواستند برامون داستان بخونند اسم ما رو به عنوان قهرمان داستان ها می گذاشتند. مثلا از علی کوچولویی می گفتند که به جنگ شیر و اژدها می رفت و اونا رو شکست می داد. ما هم چون اسممون به عنوان قهرمان توی داستان بود می نشستیم و با شوق و ذوق زیاد به داستان هاشون گوش میدادیم و لذت می بردیم.
شادینال از همین حس قشنگ استفاده کرده و با ترکیب اون با هنر و تکنولوژی روز، یک محصول نوآورانه ایجاد کرده. محصولی که توی اون شما می تونید قهرمان داستان رو خودتون تعیین کنید و به فرزندتون این امکان رو بدید که قهرمان داستان خودش باشه. همچنین شادینال این امکان رو به شما میده که علاوه بر اسم، تصویر و ویژگی های ظاهری فرزندتون رو هم در کتاب قرار بدید که این امر موجب باور پذیری بیشتر داستان و لذت بیشتر فرزندتون میشه.
این محصول با ویژگی های خاصی که داره اعتماد به نفس کودکتون رو افزایش میده و باعث میشه شوق به مطالعه کتاباش بیشتر بشه آخه برای بچه ها خیلی جذابه که عکسشون توی کتابی که می خوانند چاپ شده باشه. از طرفی این کتاب یک هدیه بسیار خاص، زیبا و ماندگار هستش که فرزندتون می تونه سال ها از داشتنش لذت ببره و اون رو به عنوان یک یادگاری زیبا به همه نشون بده.

شادینال، همراه لحظه های شاد شماست